OPINIE I RECENZJE

Czy warto przekraczać własne granice, nie oglądając się na to, co jest powszechnie uznawane za naganne moralnie bądź społecznie niewłaściwe?
O tym przekonacie się, czytając ,,Tonącą w błękicie'', która niczym zakazany owoc kusi obietnicą niezapomnianych wrażeń, zaskakuje swoją nieprzewidywalnością, rozpala do czerwoności wszystkie zmysły i bez reszty obezwładnia zdrowy rozsądek. Według mnie jeden z najlepszych erotyków, jakie udało mi się dotychczas przeczytać. Gwarantuję, że zauroczy i pochłonie każdego czytelnika!

Krystyna Meszka, http://cyrysia.blogspot.com/

 

Lubicie Greya, Crossa i tych wszystkich amerykańskich półbogów seksu? Zapomnijcie o nich. Tutaj mamy do czynienia z prawdziwym Polakiem i piękną Polką, a między nimi pojawia się jeszcze ten trzeci... I... Domyślacie się?
Trójkąty. Trójkąty! To coś, co uwielbiam w powieściach erotycznych. To napięcie, erotyzm, namiętność, a Magda Mila naprawdę doskonale opisuje sceny seksu. Robi to ostro, ale z wyczuciem i co najważniejsze... nazywa rzeczy po imieniu. Autorka pięknie operuje słowem. To co czytamy jest lekkie, dźwięczne i podniecające. Daje nam oderwać się od rzeczywistości i zatracić się na chwilę w sferze fantazji.
K. N. Haner, autorka literatury dla kobiet

 

Idealny erotyk na lato z akcją nareszcie w naszych rodzimych realiach. Niebanalna historia trójkąta Lilki, Tomka i Piotra na długo pozostanie z Wami. Nareszcie ludzie z krwi i kości ze swoimi wadami i zaletami, balansujący na krawędzi uczuć, doznań i emocji. To napięcie, erotyzm i namiętność. Sprawdźcie czy taki układ ma jakieś szanse na przetrwanie i sięgnijcie po książkę, po którą po prostu musicie sięgnąć.
Michalina Janczak, http://michalinowebuki.blogspot.com

Tańcząca w ogniu

Magda Mila powróciła w wielkim stylu. Tańcząca w ogniu to powieść, która rozpali Was do czerwoności i przez długi czas o niej nie zapomnicie. To książka, która koniecznie musi się znaleźć w każdej biblioteczce. Serdecznie polecam!
Sylwia Stawska, http://kobiecerecenzje365.blogspot.com

 

"Wyśmienity erotyk, którego akcja dzieje się w Polsce.
Opowieść kipiąca ognistą seksualnością. Śmiałe eksperymenty erotyczne, bohaterowie nie bojący się spełniać swoich najgłębszych fantazji.
W dzień to zwyczajni ludzie a wieczorami, spełniający się w klubach, wśród ludzi akceptujących ich takimi jakimi są, nie muszą się ukrywać, nie muszą udawać.
Birdy Rhodes

 

Mało co jest w stanie mnie zaskoczyć, a jednak Magda Mila sprawiła, że długo po przeczytaniu ,,Tańczącej w ogniu'' nie mogłam dojść do siebie. Ta książka to ekstremalna jazda bez trzymanki, która zmierza tylko w jednym kierunku – do zmysłowego świata BDSM, grupowej orgii i anonimowego seksu, gdzie nie ma miejsca na pruderyjność, czy eufemizmy. Tutaj każda strona przynosi coś nowego, odkrywa najgłębiej ukryte lęki, słabości, rozterki i pragnienia, a także udowadnia, że nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko kontrolować. Przepadam z kretesem. Teraz kolej na Was!
Krystyna Meszka, http://cyrysia.blogspot.com/